«

»

Oca 22

CLK Uludağ Elektrik Faturası Sorgulama

Başta Bursa olmak üzere Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illeri için elektrik fatura ödeme işlemi CLK Uludağ Elektrik şirketi tarafından sağlanmaktadır. Bu illerden elektrik fatura yatırma veya CLK Uludağ Elektrik Faturası Sorgulama yapmak istiyorsanız, CLK Uludağ internet sitesine girmeniz gerekmektedir. Elektrik faturası öğrenme ya da elektrik geçmiş borç öğrenme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi Bursa Elektrik Faturası ödeme işlemlerini de internet üzerinden sağlamanız mümkündür. Evinize gelen elektrik faturası kayıp olmuş ise telaşlanmanıza gerek yok, yapmanız gereken şey elektrik abone numarası ile siteye girip CLK Uludağ Elektrik Faturası sorgulama işlemini yapmak. Siteye ilk girişinizde sağ tarafta bulunan fatura sorgulama butonuna tıklayın ve ayrı pencerede açılan sorgulama ekranının gelmesini bekleyin.

Bursa Elektrik Faturası Sorgulama
Önünüze gelen fatura sorgulama ekranında, eğer ev hanesi elektrik iseniz Sorgu türü olarak diğer hanesinin seçili olmasını değiştirmeyin. Fakat kamu kuruluşları için Online Bursa Elektrik Faturası Ödeme veya elektrik borcu sorgulama işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, Kamu Kurumu / Kuruluşları bölümünü tıklamanız gerekiyor. Bu işlemin ardından Elektrik Abone numarası bilgisini, TC Kimlik Numarası veya Vergi Numarası bilgilerini en son da site güvenliği için konulmuş resimdeki harfleri boş kutuya aynen tıklayarak elektrik faturası sorgulama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte yine aynı site üzerinden Kredi Kartı ile Bursa Elektrik Faturası Ödeme işlemini de gerçekleştirmek mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

div style="display:none"/>hgs yükleme
kent kart yükleme
ptt internet bankacılığı
başkent elektrik fatura ödeme
clk boğaziçi elektrik fatura ödeme
Uludağ Elektrik Faturasi Ödeme
Ziraat İnternet Bankacılığı
halkbank internet bankacılığı
finansbank internet bankacılığı
kredi kartı ile trafik cezası
trafik cezası ödeme
hgs bakiye yükleme
bağkur ödeme
boğaziçi elektrik fatura ödeme